Wolfteam Bedava Çarlar – 2016

Wolfteam hızlı oyun stili ve oyuncuları cezbeden birbirinden farklı karakterleri ile oyun dünyasının yıldızlarından biri. Wolfteam bedava çarlar aramaktan bıktınız demi. Bu oyunda başarılı olmak için ihtiyacınız olan tek şey Mouse ve klavyenize, daha önce güvenmediğiniz kadar çok güvenmek. Ortalama bir hesaba sahip olmak için oyuncular aylar boyunca çaba sarf ediyor. Wolfteam’de oyun oynayarak karlı bile çıkabilirsiniz. En hızlı ve en kaliteli oyuncunun hemen yükseldiği oyunda, çeşitli sebepler ile oyunu bırakmış birçok oyuncu mevcut. Bu oyuncular internet üzerinden ücretsiz olarak hesaplarını oyun sever dostları ile paylaşmakta. Wolfteam’in ilk başındaki acemilik dönemini atlatarak, çok daha hızlı bir şekilde oyuna adapte olabilirsiniz.

Ücretsiz bulabileceğiniz bu karakterler, oyundaki birçok jenerasyonu kapsamakta. Bunların en başında güncel jenerasyonlar geliyor. Oyunda, sizin de bildiğiniz gibi ana karakterlerden birisi Adriana Tenorio karakteri. Bu karakter sinsi saldırı yeteneği ile rakiplerini bezdirmekte. Ekstra kazançları ile kasanızı çok daha kısa zamanda, doldurmanız mümkün. Bedava olarak ulaşacağınız karakteriniz, ulurken fazladan 200 hayat puanı elde etmekte. Üstün saldırı yeteneği ile aşağıda vereceğimiz, bu karakter bedava ulaşmak mümkün. Tüm karakterlerin üst seviyede olduğu sakın unutmayın.

Yine birinci nesilden Angela Mao karakteri ile oynanmış bedava çarlara ulaşabilirsiniz. Angela Mao’nun temel saldırı yeteneği birçok karakterin çok üstündedir. Birbirinden muhteşem eşyalar ile süslü karakteriniz ile oyuna başlamak size rakipleriniz karşısında, çok büyük avantajlar kazandıracaktır. Ücretsiz sisteme girebileceğiz bazı hesaplar aşağıdadır. Elinizi çabuk tutun ve bu eğlenceyi kaçırmayın. İlk etapta sizlere sunacağımız wolfteam bedava çarlar, çar şifrelerini, wolfteam şifresi değişmeyen çarlar ve wolfteam bedava çar id ve şifrelerini aşağıda bulacaksınız.

wolfteamm

Wolfteam Bedava Çarlar ve Şifreleri

 • ID: gevreclicocuklar sifre 17032910856
 • ID:kartalömer45400 şifre: sankalar25
 • ID:marko140 Şifre:963852
 • ID:kahramangs şifre:053655801

Bedava çarlar ile ulaşabileceğiniz bir diğer karakter ise ilk nesil’den büyük Osmanlı imparatoru Yavuz Sultan Selim. Karakter ekstra puanları ile oyun severlerin favori karakterlerinden biri. Yüzde 30 daha fazla GP ve yüzde 10 daha fazla yetenek puanı kazanmanız mümkün. Karakter zırh puanları ile birçok oyun severin favori karakteri olmayı 4.nesil de bile sürdürüyor. Bu karakter aynı zamanda oyunların içinde yer alan milli karakterlerimizden olması sebebi ile çok sevilmekte.

Wolfteam bedava çarlara ulaşmak için, yukarıdaki çar kodlarını hesabınızın ID ve şifre kısmına girerek oynamayı deneyebilirsiniz. Kuşkusuz sizden önce oynayan bir oyuncu hesabı ele geçirmiş olabilir. Bu yüzden elini çabuk tutun ve bu Wolfteam heyecanını en yüksek seviyede yaşamaya başlayın. Oyun sürekli güncellenen içeriği ve oyunculara verdiği, muhteşem oyun zevki ile dünyada birçok oyuncunun en favori oyunlarından biri haline geldi. Çok oyunculunu çevirim içi oyun kategorisindeki rakiplerini, içeriği ve oyun zevki ile geri sıralara düşürmekte. Wolfteam birçok oyuncu için, aynı anda hem oyun oynama, hem de sosyalleşme imkânı sunarak ayrıca değer kazanmakta. En kısa zamanda bu oyunu daha az çaba sarf edebileceğiniz, kaliteli, bedava çarlar ile oynamaya başlayabilirsiniz.

Wolfteam Bedava Çarlar – 2016 için yapılan yorumlar : 16 Yorum yapıldı


 1. 123  yorumladı. 6:47 pm - 12 / 01 / 2016:

  sadece şifre var

 2. ferit  yorumladı. 5:23 pm - 25 / 11 / 2016:

  id;bf01999
  şifre;sebebimsin

  taklalı ful+full char

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir