Wolfteam Çar Kur – Yeni Çar Kurma

Wolfteam oyunu kurtlar ve insanların çarpışmasını ele alan bir FPS oyunudur. Bu oyunda isterseniz insan olarak isterseniz de kurt olarak oynayabilirsiniz. Kurtlar insanlardan daha hızlı ve bazıları özel yeteneklere sahip. İnsanlar da bu kurtları öldürebilmek için kendilerine yeni silahlar ve ekipmanlar geliştirmiş durumda. İki ırk da kendi içinde özel karakterlere ayrılıyor. Bu özellikler size yetmiyorsa internette bulunan hileler ile Wolfteam çar kur yaparak karakterinizin uçmasını ya da aşırı hızlı koşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede karakteriniz ölümsüz olacaktır.

 

Nasıl Wolfteam Çar Kurulur ?

 

Ayrıca bu çarları oyundaki kutu sistemini kullanarak da elde edebilirsiniz. Normalde nakit ile alışverişi mümkün olan bu kutulara internetteki hileler ile sahip olabilir ve en harika çarlara sahip olabilirsiniz. İnternetteki reklamlara tıkladıktan sonra joypara wolfteam çar kur sitesine girerek sahip olabilirsiniz. Bu kutular ile sahip olduğunuz karakterler belli bir süreliğine sizin olacaktır. Bu süre bittikten sonra yeni bir çar alabilirsiniz. Çar kutularının içerisinde toplam 19 farklı özel çar ve bu çarların ekipmanları bulunuyor. Şansınıza göre kaç günlük ve hangi çara sahip olacağınız tamamen size kalmış. 90 günlük, 30 günlük, 1 haftalık ya da 1 günlük çar veren bu kutuları internetteki hileler sayesinde sınırsız bir şekilde elde edebilirsiniz. Sağlam bir çar bulduktan sonra bunu kullanarak kolayca rütbe atlamanız ve Wolfteam kartal çarlar seviyesine gelmeniz de mümkün. Şu anda oyunda en uzun süreli kullanım ve en kaliteli ekipmanı veren kutu olimpiyat kutusu olarak karşımıza çıkıyor. Bu kutulardan internet üzerindeki hileler ile sınırsız sayıda alabileceğiniz için özellikle kurt ile oynamayı seven arkadaşlara çok büyük bir hediye olacaktır. Kutunun içerisinden çıkan kurt çarlar için kutu almaya devam ederek oyunun en iyi dövmelerini ve pençelerini bulabilirsiniz. Bu sayede hileye gerek kalmadan oyun içerisinde ölümsüz bir kurt elde etmiş olursunuz. Bu çarlar sayesinde K/D (Öldürme/Ölme) oranınız hızla artacaktır ve siz bile nasıl rütbe atladığınızı fark etmeyeceksiniz. Kutulardan takviye malzemeleri bulma ihtimaliniz de olduğu için çarların yanına alacağınız takviyeler ile birlikte sadece birkaç haftada yeni açtığınız çarınız kartal çar olacaktır. Wolfteam çar kurma sayesinde oyundan aldığınız zevki de bu sayede üst düzeye çıkarabilirsiniz.

 

Wolftem Yeni Çar Kurma Avantajları

 

Bununla birlikte internetten bulduğunuz bedava wolfteam kartal çarlar ile bu hileyi kullanarak birkaç aylık bir süreçte orgeneral çarlar elde edebilirsiniz. Ayrıca bu çarlara kutudan çıkan kurt koşusu gibi özellikleri de ekleyerek çoğu kullanıcıda olmayan özelliklere sahip olabilirsiniz. Bu sayede kurt olduğunuzda karşınızdaki karakteri tek vuruşta öldürebilirsiniz. Bunların yanı sıra kendinize farklı kombinasyonlar geliştirerek kimsenin düşünemeyeceği ölümler gerçekleştirebilirsiniz.

Hiçbir ek takviye istemiyorsanız yeni Wolfteam çar kurduktan sonra gelişmeniz oldukça yavaş olacaktır. İlk birkaç gün gelişmeniz hızlı olacak fakat ardından haftada sadece 2 belki 1 rütbe atlayacaksınız. Bu yüzden yeni çar kuracaklar için yukarıdaki yöntemler en ideali olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Silah Kodları - Güncel başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Wolfteam Çar Kur – Yeni Çar Kurma için yapılan yorumlar : 21 Yorum yapıldı


  1. EREN  yorumladı. 11:50 am - 05 / 12 / 2016:

    BEYENDİM HERGÜN OYNARIM

  2. yusuf seyyar  yorumladı. 6:54 pm - 28 / 12 / 2016:

    ben güzel oynayan iyi birisiyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir