Wolfteam Hızlı Koşma Hilesi Detaylı Anlatım !

Değerli okurlar ve sevgili Wolfteam oyunu tutkunları, hepinize selamlar. Bu yazımızda Wolfteam oyunu için geliştirilmiş çeşitli hile türlerinden birisi olan “wolfteam hızlı koşma hilesi” nin bir tane yöntemini birlikte inceleyeceğiz. Ama onun öncesinde hesabımızın güvenliği için çok önemli bir bilgi paylaşma ihtiyacı hissettim.

Bu tür oyun hileleri için çeşitli web sitelerinde yer alan ve bir çok kullanıcının hile sitesi olarak bildiği, fakat aslında bir hack sitesinden ibaret olan bir çok sistem mevcuttur. Bu tür hack sitelerinde sizden oyundaki kullanıcı hesabınızın bilgileri istenir. Bu bilgiler size sorulan çeşitli sorularla sizden alınır ve kullanıcı hesabınızın kötü niyetli kişiler tarafından çalınmasına yol açar. Bilinçlilik için bu tür sitelerin ya da uygulamaların sizden istediği bilgiler şu şekilde sıralanabilir; ad ve soyad (Aslında bu bir formalitedir. Yani hile kullanmak ya da kullanıcı hesabınızın çalınması için buna gerek bile yoktur. Sadece şüphe çekmemek için yapılır.), istenilen KP ya da nakit miktarı (Bu ne kadar hileli para istediğinizi öğrenmek içindir. Fakat yine bu da ad ve soyad gibi bir formalite sorudur.), istenilen karakter (Bu da öncekilerle aynıdır.), daha önce yüklenen nakit miktarı, (İşte bu noktada işler biraz daha sinsileşiyor ve kişi sizin hesabınızın değerini belirliyor. Yani yüksek miktarda nakit bulunan hesaplarla düşük miktarda nakit bulunan hesapları arasında bir eleme yapıyor.), Rütbe (Bu da aynı nakit sorusu gibi sizin hesabınız ve diğer hesaplar arasında bir sıralama yapmak için.), kullanıcı adı ve şifre (İşte can alıcı nokta burası. Bu soruyla birlikte sizin hesabınızın giriş bilgilerini elde ediyor ve çalmaktan ziyade yetkili giriş yapıyor ve yine çok doğal yöntemlerle şifrenizi değiştiriyor. Ve wolfteam hızlı koşma hilesi ararken siz artık hesabınıza erişimi kaybediyorsunuz)

Peki bu tür yöntemler sahtekar yöntemler dışında ne gibi yöntemler var sizler için araştırdık. En etkili yöntemi seçtik ve hile yöntemine yazımızın devamında yer verdik.

 

Wolfteam Hızlı Koşma Hilesi Nasıl Yapılır

Wolfteam hızlı koşma hilesi için öncelikle hile programını indirmemiz gerekli. Bunun için tarayıcınızı açın ve “Wolfteam Swemboy İndir” yazıyoruz ve aratıyoruz. İstediğimiz bir web sitesinden oyunu indirdikten sonra programı kuruyoruz. Sonrasında Swemboy’ u çalıştırıyoruz ve hemen ardından Wolfteam’ i çalıştırıyoruz, kullanıcı adı ve şifremizi kullanarak oyuna giriş yapıyoruz. Oyuna giriş yaptıktan sonra BIN ve CSH seçeneklerini aktive ediyoruz. Xingcode yüklenirken el çabukluğu ile lobideyken Wolfteam’ i alta alarak istediğimiz hileleri Swemboy programından aktive ediyoruz. Bunların dışında oyunda iken aktive etmemiz gereken herhangi bir hile bulunmuyor. Tamamını istediğiniz yerde aktive ya da deaktive edebilirsiniz. Ama öncelikle dediğim şekilde BIN ve CSH seçeneklerini aktive etmeniz gerekli. Bunları yaptıktan sonra hileleri rahatlıkla kullanabilirsiniz ayrıca wolfteam kurt hilesi için de ilgili yazıyı siteden okuyabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar dilerim…

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Kurt Hilesi 2016 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir