Wolfteam Hızlı Rütbe Kasma Taktiği

Herkese iyi oyunlar. Bugün sizlere Joygame tarafından bizlere dağıtılan Wolfteam oyununda rütbe atlamanın en hızlı yollarını anlatacağız. Hızlı bir şekilde exp kazanarak rütbe atlamanın tek yolu hızlı galibiyet almaktır. Biz de sizlere bunun taktiklerini vererek hızlı bir şekilde rütbe kasmanızı sağlayacağız.

 

Öncelikle galibiyetin en önemli taktiği; oyunu sadece gözünüzle ve elinizle değil, içgüdünüz ve kulaklarınızla birlikte oynamanız. İçgüdünüz, sizin konsantrenize bağlı olacağı için oyuna başlarken başka hiçbir şey düşünmeyerek sadece oyuna konsante oluyoruz. Kulaklarınızla oynamanızdan kastım ise oyunun efekt dışındaki müzik vs. tüm seslerini kapatarak hayaletlein kalp atışlarından yerlerini bulabilirsiniz. Bunun için de göz, el, içgüdü ve kulak kalibrasyonunuzu iyi ayarlamanız gerekiyor. Malum hepsine birden odaklanmak pek kolay değil.

 

Sizlere Wolfteam‘de galibiyet almanın en temel kuralını verdik. Şimdi gelelim savunma taktiğine. Dedik ya kulaklarınızla oynayın diye, işte sizin gibi düşünüp kulaklarıyla oynayan bir rakiple karşı karşıyaysanız, bir savunma planına ihtiyacınız var. Düşmana yaklaşırken shift tuşuna basılı tutarak yürümek, sizi yavaşlatır ama aynı zamanda ses çıkarmamanızı da sağlar. Aynı zamanda ölüm oyunlarında sürekli yer değiştirerek düşmanı şaşırtabilirsiniz. Unutmayın ölüm oyununda asla aynı yerde kalmamalısınız. Ölüm oyunu dışında pusacaksanız, aynı yere birden fazla kez pusmayın. Asla gruplara saldırmayın. Her zaman tek gördüğünüz kişilere saldırın. Sizi görmeyen bir grup börürseniz geçmelerini bekleyin.

 

Wolfteam Hızlı Rütbe Kasma Teknikleri

 

Bu temel bilgilerin dışında nakit yükleyerek çok iyi silahlar alabilir, rakiplerinizden daha üstün bir oyun ortaya koyabilirsiniz. Ama nakitinizi boş harcamak, paranızın boşa gitmesine sebep olacaktır. Nakitinizi kullanırken silahları detaylı inceleyerek en iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

 

Eğer hemen sıkılmayan biriyseniz wolfteam hızlı rütbe kasma tekniğinin bir diğer yolu da kısa sürede biten bıçak bıçağa oyunudur. Bu size monoton olduğu için bir süre sonra sıkıcılık verebilir ama sıkılmayacağınızı düşünüyorsanız veya bundan zevk alıyorsanız en hızlı rütbe kasma yolu bıçak bıçağa karşılaşmasıdır.

 

Sizlere vereceğimiz bir diğer önemli taktik de oyunu 8 kişi üzeri oynayarak daha fazla exp kazanmanızı sağlamak. Ne kadar fazla oyuncuyla oynarsanız, dereceye girdiğiniz takdirde o kadar fazla ep kazanacağınızı unutmayın.

 

Sizlere Joygame‘in Wolfteam oyununda rütbe kasmanın en can alıcı taktiklerini sunduk. Siz ister hepsini, isterseniz de içlerinden seçtiğiniz taktikleri uygulayarak son derece hızlı bir şekilde rütbe kasarak hızlıca gelişebilirsiniz. Gerisi siz değerli okuyucularımıza kalmış. Oyundan maksimum zevk almanız dileğiyle herkese iyi eğlenceler dileriz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir