Wolfteam Kartal Çarlar – 2016 Güncel

Wolfteam kartal çarlar makalemize başlamadan önce genel olarak bilgi verelim. Wolfteam günden güne daha fazla kullanıcıya sahip olan FPS tarzı online bir oyundur. Oyun içerisinde rütbe sistemi hakimdir ve rütbeniz ne kadar fazla olursa oyundaki gücünüz de o denli hissedilecektir. Oyuna başladıktan sonra yüksek bir performans gösterirseniz kolayca birkaç rütbe atlayabilirsiniz ancak sonrasında rütbe atlamanız oldukça zor olacaktır. Bu aşamadan sonra rütbe atlamak için bazı ekipmanlar satın alarak çarınızı güçlendirmeniz gerekmektedir. Oyuna para vermek istemeyen kullanıcılar için Wolfteam bedava kartal çarlar tercih edilebilecek en kolay yöntemdir. Bu sayede oyunu bırakmış kullanıcıların eski çarlarını kullanabilirsiniz.

 

Wolfteam Kartal Çar Sahibi Olabilmeniz için Öneriler

Taktiksel oynadığınızda hızlı ve garanti bir şekilde işgal ya da uyku modunda oyunlar kazanabilirsiniz. Bu oyun modları oyuna yeni başlayan oyuncuların kolay rütbe atlamalarını ve wolfteam kartal çarlar sağlar.

 

Daha seri oyunlar için takımınızın da sağlam olması gerekir. K/D (Öldürme/Ölme , Kill/Death) oranınızı yüksek tutarsanız sağlam oyuncuların takımlarına alınma şansınız artacaktır. K/D oranları ölüm modunda size üzüntü yaşatabilir.

 

Bir an önce rütbe atlamak istiyorsanız oyun yeteneğinizi yükseltmeye çalışın. Nakit ile ekipman almak daha ileri rütbelerde lazım olacaktır. Sabırsız davranıp başlangıç paketi almanız durumunda karakteriniz ilk rütbeleri 2 haftalık bir süreçte değil de 3-4 günde alacaktır. Ancak bu süreden sonra bu paket işinize yaramayacaktır. Bunun olmaması için 2 haftanın sonunda nakit takviyesi yapıp karakterinizi wolfteam kartal çar seviyesine getirebilirsiniz.

 

id: gaometri
Şifre: 156489

 

İd:  bosbos6060
şifre: emrebaba

 

İd: admkng63
şifre: 123456789

 

Ya da bunların hiç birisi ile uğraşmadan internetten kolayca Wolfteam kartal çar bulabilirsiniz. Bunlar oyun içi hile değil internette araştırma bilgisi gerektirmektedir. Oyunu bırakan hesapları şifresi değişmeyen kaynaklardan bulursanız bu karakterleri sizinmiş gibi oynayabilir ve kartal çar sahibi olmanın ayrıcalığını hissedebilirsiniz. Oyundaki nakit takviyeli karakterlere karşı kartal çarlar sizin bir numaralı silahınız olacaktır. Çünkü bu wolfteam bedava çar içerisine eski kullanıcısı tarafından nakit yüklenmiş ve ekipman alınmış bir şekilde durmaktadır. Bunun avantajını iyi kullanabilirseniz başarısız olma ihtimaliniz yoktur.

 

Wolfteam Kartal Çarlar Nedir?

 

Oyun içerisinde gerekli donanımları ihtiyacınız olduğunda almazsanız rütbe atlamanız çok zordur ve bir süre sonra gelişemezsiniz. Yeni hesap açtıktan sonra ilk birkaç hafta iyi bir oyun performansı gösterirseniz rütbe atlamanız kolaydır ancak bu süreden sonra işiniz biraz zorlaşacaktır ve haftada belki 1 rütbe atlayacaksınız. Kendi rütbenizde oyuncular ise nakit yüklemesi yaparak sizden öne geçecektir. Rakipleriniz üst düzey ekipman ve silahlar ile oyunun keyfini çıkartırken siz alt kalite ekipmanlar ile emeğinizin karşılığını alamadığınız bir oyunu oynayacaksınız. Bu durumu engellemek için Wolfteam kartal çarlar sizin kurtarıcınız olacak.

Wolfteam kartal çarların yanı sıra internet üzerinde bulabileceğiniz para, kurt parası ve nakit hileleri sayesinde kendinize istediğiniz kriterlerde bir karakter yaratabilirsiniz. Kullanımı açık hileler sayesinde karakteriniz durdurulamaz olacaktır.  Bu hileleri kullanırken dikkat etmeniz gereken diğer kullanıcılara durumu fark ettirmemektir. Aksi halde karakteriniz kalıcı süreli olarak askıya alınabilir.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Yeni Çarlar ve Şifreleri - 2016 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir