Wolfteam KP (Kurt Parası) Hilesi Detaylı Anlatım !

Merhaba değerli okurlar ve sevgili Wofteam oyunu tutkunları. Bu yazımızda sizler için araştırıp derlediğimiz “Wolfteam kurt parası hilesi” veya diğer bir deyişle wolfteam kp hilesi adlı hile yönteminin kullanımından detaylı olarak bahsetmeye çalıştık. Umarım tüm kullanıcılara bir yararı dokunur. Lafı fazla uzatmadan asıl konumuz olan hile anlatımına geçeceğim, fakat öncesinde bu konuyla pek yakından alakalı çok önemli bir konuya değinmek isterim.

Özellikle bazı sitelerde sizden istenen kullanıcı adı ve şifre ile çarlarınız çalınabilir.Peki bu tür yöntemler sahtekar yöntemler dışında ne gibi yöntemler var sizler için araştırdık. En etkili yöntemi seçtik ve wolfteam kp hilesi yöntemine yazımızın devamında yer verdik.

Wolfteam bize günlük olarak belli bir miktar kurt parası verir. Fakat bu paralar oyun içerisindeki market fiyatlarına nazaran çok çok düşük kalır. Dolayısıyla hesabınızı geliştirmenize pek de yardımcı olduğu söylenemez. Fakat bu kurt paralarını elde etmenin normal yoludur ayrıca bu konuya wolfteam kurt hilesi yazımızda da değinmiştik. Bu işin deyim yerinde ise bir de anormal yolu vardır. Yani oyun buglarını (oyunun yazılım hataları) kullanarak daha kısa sürede ve daha fazla kurt parası elde edebilirsiniz. 130 dk. lık zaman sınırı bitiminde kazandığınız bonusu almak için 129 dk. lık sürenin sonunda envanter sekmesine girerek satın almayı istediğiniz itemi seçin, satın alırmış gibi yapıp satın almadan hemen önce iptal butonuna tıklatın ve silahı yerine koyun. Gün kısıtlamalı satın alma seçeneğini işaretleyerek 1 haftalık süreyi seçin ve bu kez satın al butonuna tıkladıktan hemen sonra iptal etmeden Alt + F4 klavye kısayol kombinasyonunu kullanarak oyundan çıkın. Sonrasında oyunu yeniden açın ve hesabınıza giriş yapın. Envanterinize baktığınızda aldığınız item yer alacak ve kurt parası bonuslarınız eksilmemiş olacaktır. Bu yöntemi tekrarlayarak hesabınızı geliştirebilirsiniz. İyi oyular dilerim…

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Hızlı Koşma Hilesi Detaylı Anlatım ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir