Wolfteam Kurt Hilesi 2016

Wolfteam hızlı oyun stili ve oyuncuları cezbeden birbirinden farklı karakterleri ile oyun dünyasının yıldızlarından biri. Bu oyunda başarılı olmak için ihtiyacınız olan tek şey ise wolfteam kurt hilesi, mouse ve klavyenize daha önce güvenmediğiniz kadar çok güvenmek. Ortalama bir hesaba sahip olmak için oyuncular aylar boyunca çaba sarf ediyor. Wolfteam’de oyun oynayarak karlı bile çıkabilirsiniz.

Wolfteam’de daha çabuk yükselmek ya da arkadaşlarınızı şaşırtmak için Wolfteam sınırsız can veren kurt hilesini kullanabilirsiniz. Bu hile ile beraber dünya çapında 20 milyon oyuncuya ulaşan oyunda rakiplerinizi şaşırtacaksınız

Oyunda  sizin de bildiğiniz gibi ana karakterlerden birisi Adriana Tenorio karakteri. Bu karakter sinsi saldırı yeteneği ile rakiplerini bezdirmekte. Ekstra kazançları ile kasanızı çok daha kısa zamanda doldurmanız mümkün. Bedava olarak ulaşacağınız karakteriniz ulurken fazladan 200 hayat puanı elde etmekte. Peki wolfteam kurt hilesiyle normal hayat puanını bile 3000 ile 8000 arasında yükseltebileceğinizi biliyor musunuz? Arkadaşlarınız sabaha kadar sizi vursa bile elemine etmeyi asla başaramayacak ve kahkahalar içinde oyununuzu oynayacaksınız.

Yine birinci nesilden Angela Mao karakteri ile oynanmış wolfteam bedava çarlara ulaşabilirsiniz. Angela Mao’nun temel saldırı yeteneği bir çok karakterin çok üstündedir. Bu karakter ile kurt hilesi çok daha fazla işe yaramaktadır.

Oyunun bir diğer başarılı karakteri ise ilk nesilden büyük Osmanlı imparatoru Yavuz Sultan Selim. Karakter ekstra puanları ile oyun severlerin favori karakterlerinden biri. Yüzde 30 daha fazla GP ve yüzde 10 daha fazla yetenek puanı kazanmanız mümkün. Karakter zırh puanları ile bir çok oyun severin favori karakteri olmayı 4.nesil de bile sürdürüyor. Bu karakter aynı zamanda oyunların içinde yer alan milli karakterlerimizden olması sebebi ile çok sevilmekte.Hangi karakteri seçerseniz seçin Wolfteam Kurt hilesi ile beraber oyun oynamak rakipleriniz için oldukça bezdirici olacak.

Fakat gerçek oyuncuların ve oyundan para kazanan Türk oyuncuların hiç bir zaman hileye başvurmadığını unutmayın. Günümüzde oyunlar artık birer elektronik spora dönüşmüş durumda. Tüm sporlarda olduğu gibi Wolfteam’de de dürüstlük ve adil oyun esasları geçerlidir. Oyun oynamayı bir iş olarak yapmak ve başarılı bir oyuncu olarak ülkenizi temsil etmek istiyorsanız bileğinizi geliştirmeye özen gösterin. Hızlı tepki verebilmek ve iyi strateji uygulamak oyunda başarılı olmanızı sağlayacaktır. Eğer oyunda başarılı olmak istiyorsanız  iyi bir sporcunun her zaman dürüst olması gerektiğini unutmayın. Şaka amaçlı  ya da kısa sürede başarı için wolfteam kurt hilesi gibi hileler işe yaramaktadır. Siz siz olun dürüstlükten asla vazgeçmeyin.

Oyun sürekli güncellenen içeriği ve oyunculara verdiği muhteşem oyun zevki ile dünyada bir çok oyuncunun en favori oyunlarından biri haline geldi. Çok oyunculu çevirim içi oyun kategorisindeki rakiplerini, içeriği ve oyun zevki ile geri sıralara düşürmekte, aynı zamanda inceleme yapabileceğiniz vikipedi linkine de göz atmanızı öneririm. Wolfteam hileleri bir çok oyuncu için aynı anda hem oyun oynama hem de sosyalleşme imkanı sunarak ayrıca değer kazanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Özel Versiyon Hilesi - 2016 Programsız başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Wolfteam Kurt Hilesi 2016 için yapılan yorumlar : 6 Yorum yapıldı


  1. onur  yorumladı. 7:07 pm - 30 / 12 / 2015:

    iyimiş

  2. apaciveibo012  yorumladı. 10:39 am - 24 / 07 / 2016:

    lütfen bana kurt hilesi yapın ne olur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir