Wolfteam Nakitli Çarlar – 2016 Başlangıç

Wolfteam’in muhteşem hikâyesinin içinde yer almak, tüm oyun severler için ücretsiz. Oyun muhteşem konusu ve oynanabilirliği ile dünya çapında milyonlarca oyun severin favori oyunlarından biri olmakta. Bir devasa oyunculu, şahıs nişan oyunu olan oyununun hikâyesi, fantastik bir evrende geçmekte ve tabi ki wolfteam nakitli çarlar da oldukça fazla önem kazanmakta.

Konusuna göre, insanlar; ömürlerini uzatmak için yapılan çalışmalarda, DNA’larını geliştirmek için özel bir madde aktarmaya çalışırlar. Bu genetik yapının kökleri ise Kurtlardan gelmektedir. Hayatlarının kısa sürede bittiğini anlayan insanlar, vücutlarına aktardıkları epoxyn isimli ilaç ile çare ararlar. Bu tedavi insanlarda çok daha farklı bir etki gösterecektir. Bu etki insanları güçlendirse de, bir kısım kötü niyetli karakterler anti-epoxyn isimli ilacı el altından okuturlar. Bu ilacın etkisi ise bazı karakterler kurt adama dönüştürmektir.

İnsanlar ve kurt adamların mücadelesi ise bundan sonra başlar. 4. nesil özel karakterleri ile beraber birçok oyuncunun favori oyunu olan Wolfteam, her gün güncellenen içeriği ile eğlencenin sınırlarını zorluyor. Oyun sıfırdan başlamak mümkün olduğu gibi ücretsiz hesapları dağıtılan karakterler ile de bu hesaplarda, bedava nakitli çarlar ile oynayabilirsiniz.

Bedava nakitli çarlar ile oynayabileceğiniz 2.nesil karakterlerin başında kuşkusuz Hamadah Bin Shabah geliyor. Bu çılgın, orta doğulu karakter, diğer karakterlere oranla daha fazla altın kazanmaktadır. Temel Kurt karakterlere oranla çok daha gelişmiş olan bu karaktere özgü birçok özel ekipman bulunmaktadır. Karakter ulurken 200 fazladan yaşam kazanmakta ve bu şekilde diğer karakterli elemine edebilmektedir. Eğer Wolfteam bedava nakitli çarlara ulaşırsanız, bu karakter ile oyunu oynama heyecanını yaşabilir, rakiplerinizi kısa sürede alt edebilirsiniz. Ücretsiz ulaşabileceğiz bir kaç bedava wolfteam nakitli çar hesabı şu şekildedir ayrıca ücretsiz dağıttığımız wolfteam bedava çarlar hesaplarımıza da göz atmanızı öneririm;

 

Wolfteam Nakitli Çarlar ve Şifreleri

 

  • D:aybaz123
  • Şifre:14579624
  • ID:karaali542
  • Şifre:159753ses
  • ID:sceeppoor89

Bu hesaplara en kısa sürede Wolfteam hesabınız yerine, bu hesap numaralarını girerek wolfteam nakitli çarlar ve şifrelerine ulaşabilirsiniz. Oyunda hızlı yükselmenin en önemli yollarında biri, wolfteam nakitli bedava çarlar ile oyuna başlamaktır.

 

2.nesil karakterlerden birçoğu ile bu şekilde oynamanız mümkün. Bunlardan bir diğeri ise muhteşem karizması ile büyüleyici Lin Meiling karakteri. Lin Meiling diğer karakterlere oranlar yüzde 30 fazla GP kazandırmaktadır ve temel kurta göre çok daha etkili bir karakterdir. Eğer özel versiyonunu elde ederseniz muhteşem özellikler ve silahlar ile siz oyun severlerin sınırlarını zorlayacaktır. Yüksek eğlence öneren bu karakter Wolfteam’in gelmiş geçmiş en önemli karakterlerinden biridir. Aynı zamanda karakterin Euro 2012’ye özel bir fazladan karakteri bulunmaktadır. Özel ve kaliteli oyuncuların tercih ettiği bu karakter, nakitli bedava çar arayan birçok oyuncunun oyuna başladığı karakterdir.

Yukarıda verdiğimiz hesaplar ile ilk olarak siz oynayamadıysanız üzülmeyin. Çok yakında yeni hesaplarımız ile siz oyun severlerin wolfteam heyecanını en yüksek seviyede tutmaya devam edeceğiz ve oyun ile ilgili birçok yeniliği sizlere getireceğiz. 2016 yılına yeniliklerle girmeyi planlayan oyun yapımcı firması bu yılda zirvede olacağa benziyor ve birçok yeniliğinde haberini bizlere veriyor. Yenilikleri takip etmek için bizimle kalın.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Bedava Çarlar - 2016 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir