Wolfteam Özel Versiyon Çarlar – Yeni 2016

Wolfteam sadece bir oyun değil, aynı zamanda kültürümüzden öğeler içeren muhteşem bir oyun. Sadece elinize silah alıp tüm rakiplerinizi, elemeye çalıştığınız oyunların aksine, Wolfteam birçok özel heyecanı oyun severler ile buluşturmakta. Türkiye gündeminde, Twitter‘da trendtopic olmayı başarmış ender oyunlardan biri olarak, başarısını yıllardır güncellemeler ile devam ettirmekte. Oyunda 4.nesil karakterlerin yavaş yavaş yerini alması ile beraber çarlar gittikçe değer kazanmaya başladı. Wolfteam özel versiyon çarlar, oyunculara kısa süreli hediye edilmektedir. Bu çarlar 1,7 veya 30 gün boyuncu siz oyun severlere muhteşem bir deneyim yaşatacak.

Normal karakterlerin aksine, özel versiyon olan bu karakterler size bonus özellikleri ile beraber geliyor. Bu bonus özellikler; rakibinize daha fazla hasar vermenizi sağlamakta. Kısa sürede oyunda önemli bir seviyeye gelmek ve arkadaşlarınızı geride bırakmak istiyorsanız, özel versiyonlu çarlar tam size göre. Bu çarlara ücretsiz ulaşmak da mümkün. Yapmanız gereken tek şey bu çarlara ait ID ve şifreleri girmek. Bu şekilde yüzlerce Joypara ile ulaşabileceğiz muhteşem bir çara sahip olabilirsiniz.

Wolfteam özel versiyonlu çarlar ile rakibinizi daha kısa sürede alt etme imkânına sahip olursunuz. Bu karakterler tek vuruşta rakibini eleme şansına sahiptir. Özel ekipmanlar ile donatılmış bu karaktere karşı oynamak neredeyse imkânsızdır.

Doğası gereği zaten hızlı bir oyun Wolfteam, bu karakterler ile beraber, rakip oyuncular için oldukça zorlaşmıştır. Bu wolfteam özel versiyon çar ve hesaplara ulaşabileceğiniz hesaplardan bazıları aşağıdadır;

 

Wolfteam Özel Versiyon Çarlar – Sürekli Güncel

 

Kullanıcı İD: (Yeni oyuncular için) hertosi123

Şifre: 05413296687

Kullanıcı İD: (Yeni oyuncular için) rockbebek1

 

Özel versiyon bulunduran bu  hesaplara ilk ulaşanlar; Wolfteam özel versiyonlu çarlara ücretsiz ulaşma hakkına sahip olacak. Eğer ulaşamadıysanız üzülmeyin. Oyunu hakkını vererek oynadığınız takdirde, sizinde özel versiyonlu bir çarınız er ya da geç olacaktır. Oyun başarılı oyuncularını ödüllendirmektedir. Bu oyunlardan birçoğu Wolfteam oyunu üzerinden para kazanmaya bile başlamıştır. Siz de bir oyun oynayarak hayatınızı değiştirebilirsiniz.

Oyun 4. yılında birçok oyuncusuna ücretsiz Nokia Lumia telefon dağıtmıştır. Her ay yaptığı etkinlikler ile bu hediyeleri güncellemeye devam etmektedir.

Wolfteam 2009 yılında piyasaya çıktığından beri çok büyük yol kat etti. Facebook sayfasında 2 milyon kişinin beğenisine ulaşan oyun, milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. Wolfteam özel versiyonlu çarlara sahip olursanız, oyun sizin için çok daha eğlenceli bir hal alacaktır. Oyunun birçok oyuncuya bu çarlara ücretsiz ulaşma şansı sağlamaktadır. Oyun içinde aynı zamanda ücretli olarak da bu karakterlere ulaşabilirsiniz. Ekstra hasar özelliği bulunan bu karakter, oyun içi para birimi ile satın alınabilmektedir. Para harcamadan da bu oyunda yükselmeniz mümkün. Ücretsiz dağıtılan hesaplara ulaşmayı deneyin ve bu muhteşem oyun deneyimini kral koltuğunda yaşayın. Oyun severlerin tüm dünya da en güncel karakterleri ile buluşmaya devam ediyor. 2016 yılı da oyunculara büyük sürprizler ile geliyor yenilikleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Sürekli güncel tutulacak olan wolfteam bedava çarlar da yine bu platformda olacak.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Nakitli Çarlar - 2016 Başlangıç başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Wolfteam Özel Versiyon Çarlar – Yeni 2016 için yapılan yorumlar : 11 Yorum yapıldı


  1. 05318522222  yorumladı. 4:01 pm - 03 / 01 / 2016:

    lütfen takla

  2. EMRE  yorumladı. 6:05 pm - 23 / 11 / 2016:

    lütfen içinde sürekli kullanım barut ateş takla sürekli kullanımsaladinneo am4a1ültimetalsancakve efsane ülti rahsitneo barutveateş setleri günlük yıldız rütbeli çaristiyorum

  3. ege  yorumladı. 2:43 pm - 05 / 01 / 2017:

    ya su kullanıcının sıfresı yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir