Wolfteam Özel Versiyon Hilesi – 2016 Programsız

Wolfteam sadece bir oyun değil aynı zamanda kültürümüzden öğeler içeren muhteşem bir oyun. Sadece elinize silah alıp tüm rakiplerinizi elemeye çalıştığınız oyunların aksine Wolfteam, birçok özel heyecanı oyun severler ile buluşturmakta. Türkiye gündeminde Twitter’da trendtopic olmayı başarmış ender oyunlardan biri olarak başarısını yıllardır güncellemeler ile devam ettirmektedir. Oyunda 4.nesil karakterlerin yavaş yavaş yerini alması ile beraber çarlar gittikçe değer kazanmaya başladı. Wolfteam özel versiyon hilesi ile wolfteam özel versiyonlu çarlar oyunculara kısa süreli hediye edilmektedir. Bu çarlar 1,7 veya 30 gün boyuncu siz oyun severlere muhteşem bir deneyim yaşatacak.

Normal karakterlerin aksine bu karakterler size bonus özellikleri ile beraber geliyor. Bu bonus özellikler  rakibinize daha fazla hasar vermenizi sağlıyor. Kısa sürede oyunda önemli bir seviyeye gelmek ve arkadaşlarınızı geride bırakmak istiyorsanız özel versiyonlu çarlar tam size göre. Bu çarlara ücretsiz ulaşmak da mümkün. Yapmanız gereken tek şey bu çarlara ulaşmak için Wolfteam özel versiyon hilesini kullanmak.

 

Wolfteam özel versiyonlu çarlar ile rakibinizi daha kısa sürede alt etme imkanına sahip olursunuz. Bu karakterler tek vuruşta rakibini eleme şansına sahiptir. Özel ekipmanlar ile donatılmış bu karaktere karşı oynamak neredeyse imkansızdır.

Doğası gereği zaten hızlı bir oyun olan Wolfteam, bu karakterler ile beraber rakip oyuncular için oldukça zorlaşmıştır. Peki bu wolfteam özel versiyon hilesi nedir? Nasıl kullanılır? Gelin biraz bunlardan bahsedelim.

 

Wolfteam Özel Versiyon Hilesi Nedir ?

 

Wolfteam özel versiyon hilesi kısaca; altın ile özel versiyon alma hilesi olarak da bilinmektedir. İhtiyacınız olan 20.000 kadar altın sahibi olmanız. 1 milyon altına sahipseniz 50 hafta yani neredeyse bir yıl boyunca özel karakterler ile oynayabilirsiniz. Oyunun item basma kısmında tüm turları geçtiğinizde 20.000 altın karşılığında özel versiyonun sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda piyasada özel versiyonlara ulaşabileceğiniz ücretsiz çarlar bulunmaktadır. Oyunu hakkını vererek oynadığınız takdirde sizin de özel versiyonlu bir çarınız er ya da geç olacaktır. Oyun başarılı oyuncularını ödüllendirmektedir. Bu oyunlardan bir çoğu Wolfteam oyunu üzerinden para kazanmaya bile başlamıştır. Siz de bir oyun oynayarak hayatınızı değiştirebilirsiniz. Oyun 4. yılında bir çok oyuncusuna ücretsiz Nokia Lumia telefon dağıtmıştır. Her ay yaptığı etkinlikler ile bu hediyeleri güncellemeye devam etmektedir.

 

Wolfteam 2009 yılında piyasaya çıktığından beri çok büyük yol kat etti. Facebook sayfasında 2 milyon kişinin beğenisine ulaşan oyun, milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. Wolfteam özel versiyonlu çarlara sahip olursanız oyun sizin için çok daha eğlenceli bir hal alacaktır. Oyun bir çok oyuncuya bu çarlara ücretsiz ulaşma şansı sağlamaktadır. Oyun içinde aynı zamanda ücretli olarak da bu karakterlere ulaşabilirsiniz. Ekstra hasar özelliği bulunan bu karakter, oyun içi para birimi ile satın alınabilmektedir. Para harcamadan da bu oyunda yükselmeniz mümkün. Ücretsiz dağıtılan hesaplara ulaşmayı deneyin ve bu muhteşem oyun deneyimini kral koltuğunda yaşayın. Oyun severlerin tüm dünyada severek oynadığı oyun en güncel karakterleri eşliğinde sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Wolfteam hileleri ile yıllar boyu zirvede kalacağına emin olun.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Nakit Hilesi 2016 - Güncel Hile başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Wolfteam Özel Versiyon Hilesi – 2016 Programsız için yapılan yorumlar : 11 Yorum yapıldı


 1. Oğsan  yorumladı. 6:14 pm - 06 / 01 / 2016:

  umarım çalmazlar ama denedik artık napalım çok kasyık

 2. Oğsan  yorumladı. 6:15 pm - 06 / 01 / 2016:

  güzel çalmayınnnnnnnnnnn

 3. sonilkan  yorumladı. 11:05 am - 06 / 12 / 2016:

  size yalvarırım hayalim özel versiondu

 4. sonilkan  yorumladı. 11:06 am - 06 / 12 / 2016:

  bana özel version gönderirmisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir