Wolfteam Silah Kodları – Güncel

Wolfteam’in muhteşem hikayesinin içinde yer almak  tüm oyun severler için ücretsiz. Oyun muhteşem konusu ve oynanabilirliği ile dünya çapında milyonlarca oyun severin favori oyunlarından biri olmakta. Bir devasa oyunculu, şahıs nişan oyunu olan oyununun hikayesi, fantastik bir evrende geçiyor. Bizler de wolfteamden daha fazla zevk almanız için wolfteam silah kodları konusuna sizler için değindik.

Konusuna göre  insanlar ömürlerini uzatmak için yapılan çalışmalarda, DNA’larını geliştirmek için özel bir madde aktarmaya çalışırlar. Bu genetik yapının kökleri ise Kurtlardan gelmektedir. Hayatlarının kısa sürede bittiğini anlayan insanlar, vücutlarına aktardıkları epoxyn isimli ilaç ile çare ararlar. Bu tedavi insanlarda çok daha farklı bir etki gösterecektir. Bu etki insanları güçlendirse de bir kısım kötü niyetli karakterler anti-epoxyn isimli ilacı el altından okuturlar. Bu ilacın etkisi ile bazı karakterler kurt adama dönüştürmektir.

İnsanlar ve kurt adamların mücadelesi ise bundan sonra başlar. 4. nesil özel karakterleri ile beraber bir çok oyuncunun favori oyunu olan Wolfteam, her gün güncellenen içeriği ile eğlencenin sınırlarını zorluyor. Oyunda hile programları ile kullanabileceğiniz bir çok pointer kodu bulunmaktadır. Bu kodlardan bazıları şu şekildedir;

Wolfteam Silah Kodları Bir Arada

Öğretici Hile
345F92A4
345F92A8

CrossHair
3463F348

Base Hile
3463E908
3463EFA8
3463F3D4

Kurt Hile
3463EBE8

Mod Hile
345DAFA0
345D902C

Bu pointer kodlarını Value Cheat Engine kullanarak girebilirsiniz. Oyunda hala bir çok oyuncunun en çok zorlandığı konulardan biri pointer bulmak. Fakat sizi bu dertten kurtaracak yukarı da belirttiğimiz gibi hileler mevcut. Bu wolfteam silah kodları doğru girilerek şekilde girerek ihtiyacınız olan pointerlara çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu ücretsiz wolfteam silah kodları ile oynayabileceğiniz 2.nesil karakterlerin başında kuşkusuz Hamadah Bin Shabah geliyor. Bu çılgın, orta doğulu karakter diğer karakterlere oranla daha fazla altın kazanmaktadır. Temel kurt karakterlere oranla çok daha gelişmiş olan bu karaktere özgü bir çok özel ekipman bulunmaktadır. Karakter ulurken 200 fazladan yaşam kazanmakta  ve bu şekilde diğer karakterleri  elemine edebilmektedir.Ayrıca daha fazla pointer kodu için wolfteam pointer kodları makalemizi de incelemelisiniz.

2.nesil karakterlerden bir çoğu ile bu pointerlarla oynamanız mümkün. Bunlardan bir diğeri ise muhteşem karizması ile büyüleyici Lin Meiling karakteri. Lin Meiling diğer karakterlere oranla yüzde 30 fazla GP kazandırmaktadır ve temel kurta göre çok daha etkili bir karakterdir. Eğer özel versiyonunu elde ederseniz muhteşem özellikler ve silahlar ile siz oyun severlerin sınırlarını zorlayacaktır. Yüksek eğlence öneren bu karakter Wolfteam’in gelmiş geçmiş en önemli karakterlerinden biridir. Aynı zamanda karakterin Euro 2012’ye özel bir fazladan karakteri bulunmaktadır. Özel ve kaliteli oyuncuların tercih ettiği bu karakter bir çok oyuncunun pointer bulmak için kullandığı karakterdir.

2016 Wolfteam özel etkinlikleri ile beraber geliyor. Yeni eklenen karakterlere ek olarak oyun içinde Türkiye’den ünlüler ile muhteşem bir macera yaşamaya hazır olun. Cicişlerden, Ahmet Çakar’a kadar uzanan bu ünlüler yelpazesi sizi hem güldürecek hem de eğlendirecek. En kısa zamanda oyunu ücretiz olarak edinin ve wolfteam silah kodları ile oynamaya başlayın.

Bir önceki yazımız olan Güncel Wolfteam Pointer Kodları 2016 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir