Wolfteam Yeni Çarlar ve Şifreleri – 2016

Wolfteam yeni yıla, yepyeni karakter ve yeni çarlar ile birlikte giriyor. Bu karakterlerin başında kuşkusuz bizi şaşırtacak özelleri ile Simon Bolivar karakteri geliyor. Simon Bolivar 1783-1830 yılları arasındaki yaşamına, birçok askeri başarı katmış önemli bir lider. Güney Amerika özgürlük mücadelesinin sembol isimlerinden biri olan Simon Bolivar çok yakında Wolfteam çatısı altında oynayabileceğimiz, muhteşem karakterlerden biri olarak karşımıza çıkacak. Bu karakterin özel yetenekleri ise sır gibi saklanmakta. Çok büyük ihtimal ile 2016’nın ilk günlerinde bu yeni karakter ile oynama şansına erişeceksiniz.

Wolfteam’de ücretsiz yeni çarlar ile ulaşabileceğiniz birçok karakter mevcut. Bunların belki de en güzeli ve en özellerinden biri Sarah Linda karakteri. Bu esmer güzeli, rakiplerini elemine etmekte tam bir usta. Oynayan oyuncuya fazladan yüzde 30 GP kazanma imkânı veren karakter, yüzde 35 sinsi saldırı yeteneğine sahip. Rakipleri hissetmeden onları yenen bu karakter ile ücretsiz ulaşabileceğiz, Wolfteam hesabına giriş yaparak oynayabilirsiniz.

Wolfteam yüz binlerce oyuncuya, hem sosyalleşme, hem de beraber üretme imkânı sağlayan bir oyun. Bu oyundan para kazanmaya başlayan yüzlerce Türk oyuncu sayesinde, birçok genç oyunun müdavimi oldu. Oyunun en başından başlamaya üşenen birçok genç, ücretsiz yeni çarlar ile oyuna istedikleri seviyeden başlama imkânına sahip. Aşağıda yazan hesapları bu kaliteli hesaplara ulaşmak için hemen deneyin ve wolfteam bedava çarlar yazımızda bulunan çarları da deneyin. İlk gelen kapıyor.

 

Sürekli Güncel Yeni Çarlar

 

ID:paskot111

Şifre:15987487821

ID: naberbe1456

Şifre: 12563478956

ID:hayatlar4701

Şifre: 05436968506

 

Bu çar şiflerini girerek aynı zamanda 4.nesil’e ait diğer karakter ile de oynama imkânına sahip olabilirsiniz. Bunlardan biri de Kate Blume. Wolfteam taburun kurulmadan bile önce savaşan bir karakter olan Kate, siz oyun severlerin favori karakterlerinden biri olmak için sabırla sizi bekliyor. Özel versiyonu size birçok özel eşya ile birlikte gelecek. Rakiplerinizi kolayca alt edecek, aynı zamanda kaliteli bir oyuncu olma yolunda basamakları hızla tırmanacaksınız. Kim bilir? Belki de Wolfteam’in yeni şampiyonu siz olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, bir hesap açıp bu muhteşem oyuna katılmak. Refleksleriniz ve öngörünüzü sizin en büyük yardımcınız olacak.

2009’dan bu yana yaklaşık olarak 7 yıl geçti ve Wolfteam güncelliğinden hiç bir şey kaybetmeden, profesyonel oyun severlerin odak noktası olmaya devam ediyor. Güncel sıralamalar ile bireysel ya da gireceğiniz takımlar ile beraber, takım sıralamasındaki yerinizi alın. Oyuncularına telefonlar, para ödülleri gibi binlerce ödül dağıtan bu oyunun bir parçası olma şansını kaçırmayın. Üstelik yeni oyunlarında Cicişler gibi karakterler ile eğlenceli dakikalar yaşama şansınız var. Cicişleri ilk siz kurtarın, öpücüğü kapın. Wolfteam özel versiyonlu çarlar yazımızda da yine bu konuya değindik.

Sadece bir oyun değil artık Türk kültürünün bir parçası olan Wolfteam Türkiye’de oyunculara elektronik oyun alanında bir kariyer yapma fırsatı da sunuyor. Bu kariyer ile birlikte diğer oyuncularla kıyas durumu da ortaya çıkıyor. Yeni karaktere ulaşabileceğiniz hesaplar ile bu tren kaçmadan yakalayın derim.

Bir önceki yazımız olan Wolfteam Özel Versiyon Çarlar - Yeni 2016 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Wolfteam Yeni Çarlar ve Şifreleri – 2016 için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


  1. oyun cenneti türkce  yorumladı. 7:58 am - 01 / 01 / 2016:

    kardeşim 3 tane koymuşun şifresi doğrumu değimi

  2. wolfteam  yorumladı. 6:18 pm - 01 / 01 / 2016:

    Merhaba, şifreler sürekli güncellenmektedir. Eğer çarlar alındıysa bildirin yeni çarlar ekleyelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir